fbpx

Підтримайте нашу діяльність

Ви можете допомогти

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Ми потребуємо кожного вашого голосу, кожного слова, сказаного заради визволення дитини з інтернату. Ви можете стати інформаційним спонсором, висвітлити проблему у ЗМІ, поділитися публікацією в соціальних мережах. Це просто, але інформація й знання допомагають нам просувати реформу й покращувати життя дітей.

ГРОШОВА ДОПОМОГА

Кожна гривня, спрямована на адресну допомогу незахищеним дітям і сім’ям – це їхній шанс вийти з кризи та зберегти цілісність сім’ї. Це означає – більше на одну врятовану дитину, на одного майбутнього дорослого, вашого сусіда й громадянина.

ВОЛОНТЕРСТВО

У нашій роботі завжди потрібні світлі голови й вільні руки. Якщо Ви маєте можливість і бажання допомогти нашій організації або дітям як волонтер – звертайтеся! Ми навчаємо, підтримуємо та супроводжуємо наших помічників.
Ви готові писати для ЗМІ або маєте психологічну освіту й практику? Відгукніться! Ви можете допомогти!

ПАРТНЕРСТВО І СПІВПРАЦЯ

Об’єднані зусилля дають синергетичний ефект, більший за суму результатів. Ми запрошуємо громадські організації, що працюють у сфері захисту прав дітей і сімей об’єднуватися заради посилення своїх позицій у напрямку адвокації та інформаційних кампаній.
Комерційна організація, що має соціальну відповідальність, теж може стати нашим партнером у спільних проектах.

Зробити швидкий внесок

Ми ГАРАНТУЄМО цільове і надійне використання Вашої допомоги. Докази тут:

Збереження сім'ї - історія Вікторії та Радіона

Подивіться цю оптимістичну історію, про те, як змінюється на краще життя цілої сім'ї, якщо допомога приходить вчасно! На жаль, початок таких історій не буває простим: будь яка родина у скруті має на те свої власні причини: Віка тікала від війни.

Коли мами немає. Якою може бути альтернатива інтернату

Восьмирічний Олежик сидить на м’якому кріслі у кабінеті психолога Яни Рудакової. Учора його разом з молодшими сестричками і братиком привезли в Центр соціальної підтримки дітей і сімей “Добре вдома”. Центр не замінить дітям дім. Він є альтернативою українським інтернатам.

Маленькими кроками до великих перемог: як раннє втручання рятує дитинство

Оленка – перша відвідувачка служби раннього втручання. Сюди вона «прийшла» на початку 2012 року на маминих руках, тому що до 4 років ходити своїми ніжками  дівчинка не могла.

Деінституціалізація та трансформація послуг для дітей. Посібник з найкращих практик

Видання містить  виклад  кращого міжнародного  досвіду  з  прийняття рішень щодо закриття та перепрофілювання інтернатних закладів, створення альтернативних форм догляду дітей, планування розвитку соціальних послуг для підтримки дітей та сімей, які  опинились у складних життєвих обставинах та розбудови спроможної системи захисту дітей та підтримки сімей у громадах.

Хто не вкладає в дітей — не вкладає в майбутнє

65 дитячих будинків сімейного типу, два центри матері та дитини, два центри соціальної підтримки дітей і сімей, два закриті інтернати, 2100 фахівців, навчених найкращих інноваційних підходів у роботі з сім'ями та дітьми, 3800 сімей і майже 7000 дітей, які одержали підтримку і допомогу, — такі результати діяльності БО "Надія і житло для дітей", яка відзначила минулого тижня 20-річчя своєї роботи в Україні.

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини