fbpx

Проєкти

Зміцнюємо систему захисту та опіки дітей в Україні разом!

З серпня 2022 року стартувала робота над комплексним проєктом «Заходи гуманітарної допомоги і підтримки для зміцнення системи захисту та опіки дітей в Україні», що реалізується благодійною організацією «Надія і житло для дітей» спільно з міжнародною гуманітарною організацією «Save the Children» за технічної підтримки Європейського Союзу*. Дана програма буде працювати в двох українських регіонах – Київській та Дніпропетровській областях.

Проєкт реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей

Проєкт реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей в Києві і Київській області, реалізується БО Надія і житло в Україні у рамках СПІЛЬНО − програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання комплексної допомоги сім'ям з дітьми, які постраждали від війни.

Служби у справах дітей територіальних громад Київщини отримали 40 новеньких ноутбуків від ЮНІСЕФ

19 серпня представники міжнародної благодійної організації “Надія і житло для дітей” передали службам у справах дітей та центрам соціальних служб територіальних громад Київщини 40 ноутбуків від ЮНІСЕФ в рамках програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з розвитку спроможності працівників соціальної сфери. Проект впроваджується на території пристоличного регіону Службою у справах дітей КОВА та БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Він також об’єднує зусилля місцевих органів влади та громад, що найбільше постраждали через російське військове вторгнення.

Шукаємо керівника напряму комунікацій

Благодійна організація “Надія і житло для дітей” шукає досвідченого, креативного, ініціативного керівника напряму комунікацій, який допоможе нашій команді доносити до людей інформацію про те, як ми допомагаємо сім’ям з дітьми, створюємо нові соціальні моделі їх підтримки в громадах, навчаємо спеціалістів, долучиться до просування системних змін у сфері захисту дітей (www.hopeandhomes.org.ua)

We are looking for fundraising specialist

Hope and Homes for Children - Ukraine is seeking a driven fundraiser to join our team and be part of change which enable all children to grow in loving and securing family environment. In this role, you will use your expert communication skills and keen sense of initiative to spot fundraising opportunities, develop and maintain relationships with potential donors. By partnership negotiations, coordinating events, writing proposals, and recruiting sponsors and volunteers, you will enhance your speaking, writing, and leadership abilities while moving the organisation closer to its financial goals.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини