fbpx

Служби у справах дітей територіальних громад Київщини отримали 40 новеньких ноутбуків від ЮНІСЕФ

Поширити

19 серпня представники міжнародної благодійної організації “Надія і житло для дітей” передали службам у справах дітей та центрам соціальних служб територіальних громад Київщини 40 ноутбуків від ЮНІСЕФ в рамках програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з розвитку спроможності працівників соціальної сфери.

Проект впроваджується на території пристоличного регіону Службою у справах дітей КОВА та БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Він також об’єднує зусилля місцевих органів влади та громад, що найбільше постраждали через російське військове вторгнення.

Передача комп’ютерної техніки відбулася в Київській обласній військовій адміністрації за участю заступника голови КОВА Сергія Білецького та представників БО «Надія і житло для дітей», що реалізує кілька проектів з надання допомоги дітям та сім’ям в Київській області.

   

“Хочу вам подякувати за те, що ви надаєте допомогу, яка сьогодні є максимально необхідна. Як ми раніше працювали? Поїхали, десь собі щось записали, повернулися в офіс – сіли, почали набирати. Тепер буде трошки легше. На майбутнє – ми працюватимемо над розробкою якогось програмного продукту, щоб фахівцям лишалось лише заповнити якісь форми і не витрачати стільки часу на заповнення даних, які потрібно збирати,” – звернувся до присутніх Сергій Білецький.

Враховуючи той факт, що на території Київщини активні бойові дії велись у 37 громадах з 69, то подекуди адміністративні будівлі було вщент зруйновано, пограбовано окупантами або пошкоджено. Їх відбудова напряму пов’язана із відновленням технічної та логістичної спроможності фахівців надавати якісні послуги, потреба у яких прогресує у зв’язку із широкомасштабної війною. Чим краще організовані процеси – тим менше часу витрачається на документування та впорядкування інформації, і тим більше часу вивільняється для більш тісної роботи з сім’ями

Нова техніка “заступила на службу” в Бучанській, Фастівській, Білоцерківській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Сквирській, Рокитнянській, Гребінківській, Таращанській, Ташанській, Вороньківській, Згурівській, Калитянській, Дмитрівській, Бишівській, Богуславській, Ржищівській, Броварській, Березанській, Калинівській, Немішаєвській, Пірнівській, Узинській, Димеській, Іванківській та ряді інших територіальних громад Київщини.

    

“Окрім проєкту, який ми реалізуємо зараз в рамках програми СПІЛЬНО Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, ми плануємо навчання для усіх фахівців Київщини по веденню випадку, роботі з сім’ями, незалежно від меж проєкту”, – поділилась Галина Постолюк, директор БО «Надія і житло для дітей».

“Я знаю, що довоєнні проблеми родин нікуди не зникли, і ви це знаєте, ми знаємо з вами, що війна завдала ще більше шкоди і нашим дітям. Тому, будь ласка, будьте небайдужими, будьте активними – давайте працювати дуже швидко і оперативно. Все, що ми робимо, і нова техніка в тому числі – виключно заради одного – щоб дитина була в безпеці,” – говорить Надія Татарчук, програмний директор БО «Надія і житло для дітей».

Одним із ключових завдань сьогодні є захист прав дітей в умовах воєнного стану, допомога сім’ям, які проживають на звільнених територіях та внутрішньо переміщеним родинам. Сім’ї у складних життєвих обставинах, як і до початку широкомасштабної війни, також потребують особливої уваги соціальних працівників. Наше завдання – посилити спроможність соціальних служб надавати якісні послуги, що матимуть сталий ефект в громадах, навчати, розвивати, підтримувати.

     

 

Назад

Поширити

Категорії

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини