fbpx

Проєкти

Служби у справах дітей територіальних громад Київщини отримали 40 новеньких ноутбуків від ЮНІСЕФ

19 серпня представники міжнародної благодійної організації “Надія і житло для дітей” передали службам у справах дітей та центрам соціальних служб територіальних громад Київщини 40 ноутбуків від ЮНІСЕФ в рамках програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з розвитку спроможності працівників соціальної сфери. Проект впроваджується на території пристоличного регіону Службою у справах дітей КОВА та БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Він також об’єднує зусилля місцевих органів влади та громад, що найбільше постраждали через російське військове вторгнення.

Шукаємо керівника напряму комунікацій

Благодійна організація “Надія і житло для дітей” шукає досвідченого, креативного, ініціативного керівника напряму комунікацій, який допоможе нашій команді доносити до людей інформацію про те, як ми допомагаємо сім’ям з дітьми, створюємо нові соціальні моделі їх підтримки в громадах, навчаємо спеціалістів, долучиться до просування системних змін у сфері захисту дітей (www.hopeandhomes.org.ua)

We are looking for fundraising specialist

Hope and Homes for Children - Ukraine is seeking a driven fundraiser to join our team and be part of change which enable all children to grow in loving and securing family environment. In this role, you will use your expert communication skills and keen sense of initiative to spot fundraising opportunities, develop and maintain relationships with potential donors. By partnership negotiations, coordinating events, writing proposals, and recruiting sponsors and volunteers, you will enhance your speaking, writing, and leadership abilities while moving the organisation closer to its financial goals.

Тендер із постачання побутової техніки, меблів та матраців

Запрошуємо постачальників подати заявку на участь у тендері із постачання побутової техніки, меблів та матраців для житлових приміщень у Дніпропетровській області. 

Тендер із постачання послуг пасажирських перевезень (м. Дніпро і Дніпропетровська область)

Оголошуємо тендер на закупівлю послуг з пасажирських перевезень автомобільним легковим транспортом (таксі)  на території України.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини